UYANIŞI TÜRK KADINI BAŞLATACAK! / TÜRK GENİNİN SAHİBİ TÜRK KADINI – Şebnem Ekşib

  • by

Şebnem Ekşib’in konuk olduğu Ezber Bozan TV youtube kanalı içinde olduğumuz uyanış süreci hakkında çok önemli hatırlatıcılar ve bilgiler içermekte. Bu bilgiler bağımsız araştırmalarımdan ve içsel yaşantımdan bildiğim gerçeklerle uyumlu.

Videoda geçen Atatürk ‘ün bir şiiri var. Bazı sırları çok önceden vermiş aslında. Şimdi o şiirin sırları artık açık halde. İnsanlığın bütün hikayesi elimizde mevcut. Mesela Sal Rachelle’in Dünyanın Saklı Tarihi adlı kitabında çoğu bilgi mevcut. Ayrıca kitapta eksik kalmış 2019 sonrası ifşa edilip youtube’da Truth Can Change Your Life kanalında yayınlanan bilgiler yakında kitaplaşacak. Bu kanalı Android telefonlar için uygulamalar yüklenebilen Google Play dükkanında bulunan zTranslate uygulaması ile Türkçe altyazılı hale getirip takip edebilirsiniz. Git gide daha çok insan bu bilgileri öğrenmeyi seçecek. Çünkü negatif güç ne kadar çırpınırsa çırpınsın nafile.

Bu geri dönülemez uyanış çoktan müjdelenmiş ve hatta kali yuganın sonunda yani 2012’de başlayacağı belirtilmişti. Geleceği kestirmek ve geciktirmek üzere eski kadim uygarlıkların yüksek teknolojileri yaklaşık 80 yıldır kullanılıyor. Bu teknolojiler arasında yerçekimsiz seyahat bile var. Erhan Kolbaşı’nın kitaplarında ve youtube sohbetlerinde bu konunun belgeleri mevcut. Ayrıca şimdi devre dışı olan Looking Glass gizli projesi de aynı sonuca varmış: Ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın 2012 itibariyle yeni sahnenin devreye alınacağı ve eski sahneye ait zaman çizgilerinin bitirileceği.

Özetle bir simülasyonun veya eski tabiriyle illüzyonun içindeyiz. Bu rüyadan uyanmak istemeyenler uzatmaları oynamakta ısrar ediyor. Ve habire faul yapmaktan da çekinmiyorlar. Hiç bir şey içinde bulunduğumuz ruhsal gelişim ve olgunlaşma oyununun (başka bir perspektiften ise dünya okulunun) tasarımını bozamaz. Bize düşen kazanabileceğimiz tek şey olan farkındalığımızı gelgitli hallerden sabit makamlara terfi ettirmek olacaktır.

sabribuyuksoy.com